Klinka włosów Centrum trychologiczne

Walentynkowa promocja na preparaty DSD de Luxe

Walentynkowa promocja na preparaty DSD de Luxe

Drodzy Przyjaciele  

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę – zniżki na wszystkie produkty na stronie http://dsddeluxe.com.pl/ -14%!

Oferta obowiązuje do końca lutego lub do wyczerpania zapasów.

Miłego czasu na zakupy i Walentynki

 

Dlaczego ufamy pielęgnacji włosów z produktami DSD de Luxe?

W DSD de Luxe naszą pasją jest poprawa zdrowia i urody włosów.

Kosmetyki DSD de Luxe mają działanie terapeutyczne przynoszące uczucie przyjemności i komfortu, które są charakterystyczne dla wysokiej jakości preparatów.

Innowacyjne receptury zostały wzbogacone o składniki aktywne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii w całej gamie produktów trichologicznych na porost włosów, zmniejszenie stanów zapalnych skóry głowy, regulację wydzielania sebum i poprawę struktury zniszczonych włosów.

Dermatolodzy i biotechnolodzy, którzy biorą udział w rozwoju produktów DSD de Luxe są w czołówce postępu trychologicznego, nieustannie zachwycają nas nowymi składnikami aktywnymi, które są naukowo przebadane i skuteczne.

DSD de Luxe jest efektem ponad 30-letnich doświadczeń w produkcji wyrobów kosmetycznych do skóry i włosów.

Nasze laboratoria zostały otwarte w 1979 roku w Hiszpanii dla rozwoju i prezentacji produktów trychologicznych, dla nauki o diagnozowaniu i leczeniu problemów włosów i skóry głowy.

Ogromne zapotrzebowanie na tego typu preparaty mobilizuje naszych naukowców. Zespół rozpoczyna proces badawczy z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii i najbardziej ekskluzywnych składników na rynku. Wyniki są doskonałe.

W 2011 byliśmy świadkami narodzin doskonałości w leczeniu włosów – DSD de Luxe – pełna gama produktów do leczenia i poprawy wszelkiego rodzaju zaburzenia włosów. Łączą one w sobie najlepsze składniki o udowodnionej skuteczności w ponad 50 unikalnych wzorach, których esencja leży w dwóch głównych dziedzinach: trychologia i dermatologia.

Zaangażowanie i doświadczenie wysoko wykwalifikowanego zespołu stawia DSD de Luxe w czołówce zaawansowanych kosmetyków dla zdrowych włosów.

Bo piękne włosy to dla nas podstawa.

 

Author Info

Magdalena Pankowska

No Comments

Comments are closed.