Klinika urody Centrum trychologiczne

Trycholog Warszawa Wawer

Coraz więcej osób uskarża się na problemy z wypadaniem i utratą włosów. Trychologia jest specjalizacją zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem problemów z włosami i skórą głowy. Trycholog to tak zwany lekarz od włosów. Poza leczeniem problemów doradza też z zakresu właściwej pielęgnacji, aby cieszyć się coraz lepszymi, zdrowymi i lśniącymi włosami.

Trycholog Warszawa Wawer Clinic diagnozuje i pomaga leczyć problemy takie jak: wypadanie włosów, łysienie androgenowe, łysienie telogenowe, siwienie, łupież, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, suche i rozdwajające się włosy oraz wiele innych.

Każdy klient trychologiczny przechodzi szereg konsultacji oraz analiz. Trycholog Warszawa Wawer Clinic przeprowadza dokładny wywiad trychologiczny na temat stanu zdrowia, przebytych chorób, uwarunkowań genetycznych, stylu życia, aby móc znaleźć dokładną przyczynę problemu z włosami. Na wizytę trychologiczną warto zabrać podstawowe wyniki badań z krwi: morfologia, żelazo, CRP, TSH, FT4. Trycholog Wawer Clinic współpracuje z lekarzami endokrynologami, ginekologami, internistami i innymi – holistyczne podejście pozwala na postawienie pewnej diagnozy i szybkie wyleczenie.

 
Zostań Certyfikowanym Trychologiem

Szkolenie trychologiczne wprowadza naszych kursantów w wyższy poziom opieki nad klientem i edukacji prozdrowotnej dla skóry głowy i włosów. Jesteśmy dumni, że doprowadziliśmy do współpracy z najlepszymi specjalistami we Włoszech, które są kolebką trychologii.

Kompleksowe szkolenia trychologiczne odbywają się we Włoszech pod okiem najlepszych lekarzy, dietetyków, psychologów, biotechnologów dla których włosy i skóra głowy są pasją od lat.

Program szkolenia jest energiczny, rozległy i łatwo przyswajalny dzięki wprowadzaniu nauki w praktycznej formie. Mamy nadzieję, że jako potencjalny Kursant zaufasz nam i pozwolisz wprowadzić Cię w niezwykle istotny w branży medycznej i beauty trychologiczny Świat.