Klinka włosów Centrum trychologiczne

Przeszczepy włosów

Przeszczep włosów (zwany również odbudową włosów lub wszczepieniem włosów) przywraca włosy poprzez przeszczepianie nowych mieszków włosowych w obszary łysienia lub przerzedzania. Zdrowe mieszki włosowe są pobierane z innych obszarów ciała, najczęściej z potylicy lub boków głowy. Można tego dokonać przez pobranie pasków skóry lub pojedynczych mieszków włosowych – przy użyciu lasera. Liczba potrzebnych przeszczepów zależy od pacjenta i wielkości leczonego obszaru. Typowa operacja obejmuje od 500 do 3000 graftów.

Przeszczepienie włosów to ważna decyzja. Zanim przejdziesz do przodu i zarezerwujesz konsultację dotyczącą przeszczepu włosów, poruszymy 6 kwestii, o których naszym zdaniem powinieneś wiedzieć.

# 1 Możemy pracować tylko z włosami, które posiadasz
Przeszczep włosów to niesamowita procedura, która może mieć ogromny wpływ na Twoje włosy i Twoją pewność siebie. Przeszczepy włosów są niezwykłymi zabiegami, a proces za nimi jest niemal magiczny, ale w rzeczywistości nie używamy magii, aby pomóc Tobie i Twoim włosom.

Możemy pracować tylko z włosami, które masz, jeśli masz cofającą się linię włosów lub twoje włosy przerzedzają się w górnej części głowy, a my wykorzystujemy inne obszary skóry głowy do przeszczepiania włosów. W większości przypadków bierzemy włosy od tyłu i po bokach głowy i przeszczepiamy je do przerzedzających się obszarów.

Jeśli przychodzisz do kliniki na konsultację i jesteś całkowicie łysy, niestety nie będziemy w stanie zaoferować ci przeszczepu włosów. Oferujemy jednak inne metody leczenia, takie jak mikropigmentacja czy niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów które mogą pomóc.

# 2 Twoje przeszczepione włosy można traktować jak normalne włókna
Wielu naszych Klientów zadaje nam pytania dotyczące tego, jak powinni traktować przeszczepione włosy po zabiegu. Niektórzy obawiają się, że jeśli nie będą odpowiednio traktować włosów, zniszczą je i stracą.

Mieliśmy Klientów, którzy pytali nas, czy muszą używać różnych produktów i szamponów w przeszczepionym obszarze, dobra wiadomość jest taka, że ​​nie. Twoje przeszczepione włosy mogą być traktowane tak samo jak twoje normalne włosy. Po przeszczepieniu i przestrzeganiu instrukcji dotyczących pielęgnacji, które ustaliliśmy, możesz leczyć swoje nowe włosy, takie jak normalne włosy.

# 3 Przeszczep włosów jest trwały
Przeszczep włosów to leczenie permanentne. Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, jakie leczenie jest dla Ciebie odpowiednie, pamiętaj o tym. Jeśli szukasz rozwiązania do odbudowy włosów, ważne jest, aby pamiętać, że przeszczep włosów to trwałe rozwiązanie, które powinno w dużym stopniu wpłynąć na proces decyzyjny.

# 4 Koszt przeszczepu włosów
Koszt przeszczepu włosów jest jedną z największych rzeczy, które należy rozważyć przy przeszczepianiu włosów. Wiemy z doświadczenia, że ​​to najczęściej zadawane pytania przed dokonaniem rezerwacji.

Przeszczepy włosów są kosztownymi zabiegami, ale koszt jest opłacalny w dłuższej perspektywie. Ważne jest, aby zastanowić się, ile pieniędzy zaoszczędzisz, nie kupując drogich produktów do włosów lub tresek. Przeszczep włosów to jednorazowy koszt, który pozwoli osiągnąć najlepsze, możliwe rezultaty.

# 5 Istnieją dwie różne procedury przeszczepu włosów
Jeśli chodzi o odbudowę włosów, dostępnych jest wiele różnych procedur, czasami trudno jest wybrać odpowiednią procedurę. Jeśli zdecydowałeś się na przeszczep włosów, pamiętaj, że istnieją dwa różne rodzaje procedur.

Będziesz miał do wyboru FUE (ekstrakcja jednostek pęcherzykowych) i FUT (transakcja jednostek pęcherzykowych). Ważne jest zbadanie obu procedur, aby dowiedzieć się, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy. Największa różnica polega na tym, że po przeszczepie FUE mieszki włosowe są pobierane i przeszczepiane indywidualnie, przeszczepy FUT pobrane jest pasmo włosów z tyłu głowy, a następnie przygotowywane do przeszczepu.

FUT może w niektórych przypadkach pozostawiać duże blizny w tylnej części głowy, co może sprawić, że będzie można zauważyć przeszczep włosów.

# 6 Dobra klinika jest bardzo ważna
Wybór idealnej kliniki do przeszczepu włosów może być trudną decyzją. Podczas wyboru kliniki do przeszczepu włosów należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, od przeglądu efektó pracy, oferowanych zabiegów po proces konsultacji.

Jeśli masz inne pytania dotyczące transplantacji włosów, skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę tel.: 511115555

Do zobaczenia,
Zespół Wawer Clinic

Otwórz Chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start