Klinika urody Centrum trychologiczne

Preparaty trychologiczne DSD de Luxe

 

Simone DSD de Luxe jest jednym z najlepszych i najbardziej innowacyjnych producentów preparatów do włosów na świecie – wszystkie należą do klasy znanej jako kosmeceutyki, ponieważ dają efekty medyczne, ale także poczucie przyjemności i komfortu, co jest charakterystyczne dla kosmetyków wysokiej jakości. Produkty DSD mają znaczące efekty terapeutyczne, które działają na wzrost włosów i zmniejszają stan zapalny w przypadku łojotoku, łupieżu i uszkodzeń strukturalnych. Trudno jest znaleźć inną linię preparatów do włosów, które spełniają te wymagania i działają tak samo jak linia produktów DSD. Jesteśmy pewni, że podczas stosowania DSD nie tylko będziesz pod wrażeniem jakości i skuteczności naszych zabiegów, ale także pokochasz odmłodzony stan Twoich włosów.

Wszystkie produkty mające na celu pobudzenie wzrostu włosów oparte są na składnikach skutecznie potwierdzonych klinicznie i mają udowodnione podstawy naukowe. 
Bezpieczeństwo ekskluzywnych substancji czynnych zostało potwierdzone nie tylko klinicznie, ale także poprzez ogromne doświadczenie lekarzy i użytkowników tych produktów.

Biotechnolodzy i specjaliści, którzy uczestniczą w rozwoju produktów Simone de Luxe, znajdują się w czołówce trychologii, dlatego ta stale uaktualniana linia produktów zawiera najnowsze składy o sprawdzonej aktywności.

Gdy już oceniasz produkty DSD, nie tylko będziesz pod wrażeniem ich najwyższej skuteczności i jakości, ale także otrzymasz oryginalną estetyczną przyjemność.

 

Do zobaczenia na konsultacji trychologicznej,

Zespół Wawer Clinic