Klinka włosów Centrum trychologiczne

Nubea preparaty trychologiczne

Nubea stworzyła system naturalnych formuł do przywracania prawidłowej równowagi skóry, działając precyzyjnie i delikatnie na główne anomalie włosów i skóry głowy.

Doskonałe efekty i zadowolenie naszych Klientów spowodowały, że marka jest liderem pośród oferowanych przez nas preparatów trychologicznych.
Jeżeli chcielibyście skonsultować dobór kuracji – czekamy pod numerem tel.: 511115555 lub zapraszamy do Wawer Clinic od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18.

Nubea wybrała olejki eteryczne i ekstrakty roślinne, które są sercem jego formuły dermokosmetycznej, oba elementy stanowią najwyższy szczyt ewolucji biologicznej roślin aromatycznych.

Obecnie powszechnie przyjmuje się, że olejki eteryczne i ekstrakty roślinne mają najwyższe właściwości lecznicze.

Na podstawie tej świadomości, popartej wieloletnimi badaniami naukowymi najwybitniejszych europejskich przyrodników, badacze Nubea opracowali wytyczne dla odpowiednich formuł, które nie zagrażają delikatnej równowadze włosów i skóry głowy.

Dlatego Nubea produkuje wyłącznie bezalkoholowe preparaty i wykorzystuje surfaktanty pochodzenia roślinnego, jedyne delikatne i kompatybilne ze skórą (bez SLES) środki powierzchniowo czynne – gwarancja skuteczności i rezultatów.

 

Marka Nubea to siedem serii optymalnych serii:

  1. essentia – Regularne stosowanie Essentia utrzymuje skórę głowy w optymalnym stanie i jest w stanie odbudować włosy. Cenne olejki eteryczne z Pinus Sylvestris, Salvia Officinalis i Rosmarinus Officinalis połączone z pierwiastkami śladowymi głęboko oczyszczają skórę głowy, w naturalny sposób poprawiając witalność włosów.
  2. sursum – Linia Sursum zawiera rzadki wyciąg z Serenoa Repens, który jest uznawany za jeden z głównych czynników zapobiegających progresywnej utracie włosów. Działanie to wzmacnia synergia z olejkami eterycznymi opartymi na Citrus Limonum i Citrus Aurantium Bergamia oraz na wit. A i E, które wspomagają witalność włosów i widocznie pobudzają wzrost.
  3. solutia – Linia preparatów Solutia skutecznie zwalcza powstawanie łupieżu, działając głęboko na kondycję skóry głowy i włosów. Cenne synergie olejków eterycznych oparte na Melaleuca Alternifolia (drzewo herbaciane), Salvia Officinalis i Rosmarinus Officinalis, związane z wybranymi środkami przeciwłupieżowymi i rzadkimi naturalnymi ekstraktami, dają możliwość skutecznego dążenia do widocznego rozwiązania problemu „łupieżu”.
  4. equisebo – Formuły Équisebo, oparte na rzadkich olejkach eterycznych Eugenii Caryophyllus, Pinus Sylvestris i Salvia Officinalis, gwarantują normalizację wydzielania przy jednoczesnym zachowaniu funkcji ochronnej hydrolipidowej powłoki skóry głowy.
  5. auxilia – Formuła Auxilia z synergią olejków eterycznych, wśród których są Lavendula Angustifolia i Mentha Arvensis, w połączeniu z właściwościami wygładzającymi i ochronnymi Aloe Vera razem, gwarantuje, że skóra relaksuje i przyczynia się do odczuwalnego wrażenia dobrego samopoczucia i przywrócenia zdrowego wyglądu skóry głowy funkcjonowanie.
  6. synergo – Linia Synérgo została stworzona do bezpiecznego stosowania po cyklach leczenia w celu utrzymania uzyskanych korzyści. Staranny dobór delikatnych tensoaktywnych i cennych olejków eterycznych z Tilia Vulgaris, Eucalyptus Globulus, Lavandula Angustifolia zmieszanych z ekstraktami z alg może pomóc w utrzymaniu uzyskanych wyników przy codziennym prostym czyszczeniu. Produkty z linii Synérgo nadają się również do częstego użytkowania.
  7. solenium – Dzięki produktom Solenium zawierającym cenne Olejki eteryczne, ekstrakty roślinne, pierwiastki śladowe i witaminy, możesz cieszyć się zdrową, chronioną skórą i włosami nawet w najgorętszych porach roku.
    Szampon i żel pod prysznic po opalaniu z delikatnym działaniem, nie zawierającym SLES, DEA ani PARABENÓW, rozpuszczalne w tłuszczach filtry słoneczne zawarte w oleju i masce oraz dwufazowy krem nawilżający z uczuciem suchości tworzą wyjątkową kompletną linię produktów słonecznych.

 

Olejki eteryczne i naturalne aromaty:
Cenny prezent dla urody, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Rośliny dają nam wszystko, czego potrzebujemy: odżywianie, jedzenie, meble, leki, regenerują nasz tlen, a nawet dostarczają nam wyjątkowych aromatów. W przeciwieństwie do zwierząt rośliny nie poruszają się. Dzięki korzeniom, w których rosną, muszą koniecznie dostosować się do otoczenia, które je otacza. Właśnie dlatego opracowali niezwykłą zdolność do adaptacji i ewolucji.

I tak, w toku ich długiej historii, rośliny rozwinęły swoją niezwykłą różnorodność: od ogromnych drzew po rzadkie kwiaty, od roślin strączkowych po rośliny lecznicze. Wśród nich wszystkich interesują się rośliny, które rozwinęły aromaty i perfumy.

Powinniśmy rozważyć nadejście aromatów w świecie roślin jako swoistą rewolucję, która pozostawiła punkt odniesienia w historii roślin. Życie zaczęło się w morzu, potem rośliny zaczęły kolonizować ląd nad poziomem morza.

Seria etapów oznacza ich ewolucję:
– pojawienie się zauważalnych płci roślin
– zdolność do fotosyntezy (a raczej zdolność wykorzystywania energii słonecznej do tworzenia nowych cząsteczek)
– współpraca z królestwem zwierząt, wynalezienie złożonych chemikaliów wytwarzających kolory i zapachy, które kierują owady do swoich kwiatów.

I właśnie w ten sposób następuje ważna i ważna wymiana między roślinami i owadami. Te pierwsze oferują swój nektar i pyłek, a te ostatnie przyczyniają się (e nie przyczynia) do zapylania, a tym samym do przetrwania rośliny i jej rozwoju. Aromaty – bogate, szlachetne i złożone substancje – stanowią etap, który uzupełnia biologiczną ewolucję aromatycznych roślin. Powstały ze współpracy ze światem zwierząt, symbolizują prawa harmonii, które łączą rośliny, zwierzęta i człowieka.

Olejki eteryczne, zawierają lecznicze i lecznicze właściwości aromatycznych roślin. Aby zachować wysoką jakość olejku eterycznego, muszą być one ekstrahowane przez destylację parową. Zaleca się prowadzenie badań na roślinach z upraw ekologicznych, które mogą tworzyć organiczne olejki eteryczne. Nawet w bardzo małych ilościach te cenne aromaty oferują nam szeroką gamę właściwości, dzięki produktom aromaterapeutycznym, które pielęgnują nasze ciało, twarz i włosy. Liczne badania wykazały rewitalizujące i harmonizujące działania stworzone przez olejki eteryczne, a w szczególności poprzez podobne aromatyczne łańcuchy zawarte w roślinach i wydzielinach naszego ciała.

Aromaty, które lubimy, są dobre dla naszego zdrowia. Jak wiemy, skóra jest bardzo dużym organem i jest interfejsem pomiędzy tym, co jest w środku, a tym, co jest na zewnątrz. Odzwierciedla działanie organizmu, filtruje i chroni nas przed negatywnymi wpływami lub przed różnymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz. Nasz naskórek, podobnie jak nasze włosy, odzwierciedla nasz stan zdrowia. Ważne jest również przestrzeganie zrównoważonego stylu życia: zdrowe odżywianie, picie dużej ilości wody, ćwiczenia, kultywowanie pozytywnego myślenia…

Musimy dbać o nasze zdrowie i piękno skóry: oczyszczanie, nawilżanie (nawilżenie), tonizację, regulację aktywności gruczołów łojowych i zapobieganie oznakom starzenia.

Aby pomóc nam w tym wszystkim, wysokiej jakości olejki eteryczne oferują nam silne właściwości terapeutyczne i korzyści. Ich właściwości antyseptyczne i dezynfekujące są szczególnie skuteczne w zapewnieniu intensywnej rewitalizacji i ochrony organizmu. Skóra jest uważana przez wielu terapeutów za najlepszy kanał do stosowania olejków eterycznych, ponieważ pozwala nam w prosty sposób skorzystać z wielu korzystnych efektów.

 

Olejki eteryczne zastosowane w naszych preparatach trychologicznych Nubea:
Rozmarynowy (Rosmarinus Officinalis): ogólny stymulant, rewitalizator i regenerator komórek. Idealny do suchych włosów, pomaga zatrzymać wypadanie włosów.

Lawendowy (Lavandula Angustifolia): uspokajający i kojący. Łagodzi podrażnienia i pomaga regulować wydzielanie łoju. Nadaje się do włosów normalnych i przetłuszczających się.

Drzewo herbaciane (Melaleuca Alternifolia): ogólny środek dezynfekujący, przeciwzapalny, przeciwbakteryjny.

Szałwia (Salvia Officinalis): ogólny środek pobudzający, wskazany w przypadku patologii skóry. Pomaga zmniejszyć wypadanie włosów. Działąnie antybakteryjne, antyseptyczne i lecznicze.

Mięta (Mentha Arvensis): jest silnym olejem eterycznym i powinna być stosowana w małych dawkach. Ma właściwości antybakteryjne, przeciwpasożytnicze i przeciwbólowe. Ma cechy, które mogą pomóc w leczeniu bólów głowy (związanych z jego działaniami przeciwbólowymi i zwężającymi). Nie stosować u noworodków lub dzieci.

Eucalyptus (Eucalyptus Globulus): stymulujący, ściągający, przeciwbólowy i gojący. Wskazany do leczenia stanów zapalnych skóry wywołanych przez bakterie i grzyby.

Zapraszamy do kontaktu również Specjalistów Trychologów zainteresowanych współpracą tel.: 511115555

Otwórz Chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start