Klinka włosów Centrum trychologiczne

Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów

Coraz więcej osób cierpi z powodu cienkich, łamliwych i wypadających włosów. Jest to niekomfortowy i trudny do ukrycia problem. Gęsta fryzura symbolizuje witalność, atrakcyjność i pewność siebie.

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów Wawer Clinic zostały specjalnie zaprojektowane do problemów intensywnych  przerzedzeń, łysień oraz dla osób, które od zawsze posiadają słabe i cienkie włosy. Można je łatwo przymocować i zagęścić koronę głowy – partię najbardziej widoczną i najtrudniejszą do zatuszowania. System idealnie integruje się z naturalnymi włosami. Zapewnia komfort i naturalny wygląd.

Szeroka gama niechirurgicznych systemów zagęszczania włosów zapewnia odpowiednie rozwiązania dla każdego indywidualnego zapotrzebowania.

Na czym polega metoda – niechirurgiczny system zagęszczania włosów:
Jest to rozwiązanie dedykowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Naszymi Klientami są najczęściej osoby z problemem przerzedzenia włosów na koronie głowy jak również osoby, które od zawsze mają cienkie i delikatne włosy. System pozwala w kilka chwil i nieinwazyjny sposób uzyskać gęstą i piękną fryzurę.

Dzięki mocowaniu systemu na czubku głowy – zagęszczamy najbardziej widoczną partię, co jest niemożliwe w przypadku innego rodzaju zagęszczeń.

Baza systemu jest bardzo cienka i delikatna dzięki czemu przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Włosy na bazie osadzone są w naturalny i odpowiednio gesty sposób. Indywidualny kierunek osadzenia włosów pozwala wykonać przedziałek w dowolnym miejscu. Długość, gęstość, kolor oraz skręt dobieramy z Klientem indywidualnie podczas pierwszej konsultacji.

W przypadku rozwiązań do kobiet, najczęściej stosujemy systemy na mikroklipsy. Jest to rozwiązanie gdzie pod siateczką – mikroskórą osadzone są specjalne elementy utrzymujące system dokładnie w miejscu jako zamocowania. System można zdejmować i nakładać samodzielnie w dowolnej chwili i w bardzo krótkim czasie.
Rozwiązanie jest nieinwazyjne, wygodne i pozwala w kilka chwil uzyskać wymarzoną fryzurę.

Otwórz Chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start