Klinka włosów Centrum trychologiczne

Osocze bogatopłytkowe i fibryna (PRP i PRF) do poprawy skóry, wzrostu włosów

Osocze bogatopłytkowe i fibryna (PRP i PRF) do poprawy skóry, wzrostu włosów

W miarę starzenia się, pod wpływem zaburzeń hormonalnych lub genetycznych, nasza twarz, ciało i włosy mogą zmieniać się w nieoczekiwany sposób. Nasze oczy i policzki mogą wydawać się zapadnięte. Rozwijają się pionowe linie wokół ust powszechnie nazywane „zmarszczkami palacza”. Nasze dłonie zaczynają się marszczyć, a pośladki spłaszczają się. Doświadczamy przerzedzania się włosów, zakoli i prześwitów. Wszystkie te zmiany są wynikiem utraty tkanek i spadkiem poziomu czynników wzrostu.

W Wawer Clinic oferujemy odmładzanie płytkami krwi i fibryną (PRP i PRF), które pomogą „cofnąć czas” na twarzy, ciele, włosach i cerze bez ingerencji skalpela. Nasze własne komórki tłuszczowe i własne osocze bogatopłytkowe (PRP) i bogata w płytki fibryna mogą pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów, tworzeniu zdrowego wzrostu włosów oraz regeneracji i przywracaniu utraconej objętości w dowolnym miejscu twarzy i ciała. Te zabiegi pomagają również zapobiegać starzeniu się przed jego rozpoczęciem.

Badania pokazują, że nasze własne bogate w płytki osocza i fibryna są w stanie uzdrawiać i regenerować tkanki we wszystkich obszarach naszego ciała. Leczenie PRP i PRF wykorzystuje własne płytki krwi bogate w czynniki wzrostu, aby wytworzyć nowy kolagen i dopływ krwi. Zabieg pomaga naprawić i zregenerować uszkodzoną skórę i odwrócić oznaki starzenia.

Co to jest czynnik wzrostu?
Czynnik wzrostu jest naturalnie występującą substancją zdolną do stymulowania wzrostu komórkowego, proliferacji i naprawy komórkowej. Nasze ciała wytwarzają naturalne czynniki wzrostu. Występują w wysokich stężeniach w naszym własnym tłuszczu i we własnej krwi. Czynniki wzrostu w naszym tłuszczu i osoczu bogatopłytkowym lub fibrynie (PRP i PRF) mogą pomóc w zapobieganiu i poprawie naszej starzejącej się skóry i tkanek. Jesteśmy w stanie oddzielić czynniki wzrostu poprzez oddzielenie czerwonych krwinek od osocza bogatopłytkowego.

Czym jest PRP i PRF?
Platelet Rich Plasma lub Fibryna (PRP / PRF) to w pełni naturalne rozwiązanie przeciwstarzeniowe, które może zaradzić pojawieniu się drobnych linii i zmarszczek, a także poprawić strukturę skóry. Stworzony w małej próbce własnej krwi, PRF ma naturalne właściwości lecznicze, które działają na rzecz rewitalizacji skóry na poziomie komórkowym.

W jaki sposób tworzone są PRP i PRF?
PRP i PRF są tworzone w niewielkiej próbce krwi pobranej od Pacjenta. Po pobraniu próbki odwirowuje się ją. Osocze krwi, białe i czerwone krwinki oraz inne właściwości wzrostu wiążą się tworząc formułę PRP. Roztwór PRP jest oczyszczany, a płytki są konserwowane, tworząc PRP i PRF.

Czy odmłodzenie PRP i PRF jest bezpieczne?
Tak! Ponieważ PRF pochodzi z próbki własnej krwi, nie ma praktycznie żadnego ryzyka choroby lub ciężkich reakcji alergicznych.

Kto może poddać się zabiegowi odmłodzenia PRP i PRF?
Odmładzanie PRF może być idealne dla Ciebie, jeśli szukasz całkowicie naturalnego, niechirurgicznego sposobu korygowania zmarszczek i nierównej tekstury skóry. Nasz zespół oceni Twoją historię medyczną, aby ustalić, czy możesz być potencjalnym kandydatem do leczenia przeciwstarzeniowego.

Czy zabiegi PRP i PRF są bolesne?
PRP lub PRF to szybkie i bezbolesne leczenie. Wykonuje się je w bardzo krótkim czasie. Leczenie wymaga niewielkiej ilości krwi. Następnie płytki krwi oddziela się od krwi za pomocą naszego protokołu poprawy skóry PRP. Po przygotowaniu PRP podajemy otrzymamy produkt w znieczuleniu specjalnym preparatem.

W jaki sposób zabiegi PRP i PRF odmładzają skórę?
Badania pokazują, że nasze własne bogate w płytki osocze i fibryna mają moc uzdrawiania i regeneracji tkanek we wszystkich obszarach naszego ciała. Płytki krwi to komórki krwi, które pomagają w leczeniu i rozwoju nowych komórek. Gdy osocze bogatopłytkowe (PRP) jest odpowiednio wstrzyknięte w określone obszary skóry, promuje własny wzrost kolagenu, regeneruje tkankę i naturalnie łagodzi i napina skórę. Badania dokumentują, że PRP powiększa nowy kolagen po wstrzyknięciu na skórę, a nowe badania pokazują, że PRP może łagodzić uszkodzenia słoneczne i inne objawy starzenia się skóry.

Czy PRP i PRF są bezpieczne do użytku w medycynie estetycznej?
Tak, PRP zostało bezpiecznie i skutecznie wykorzystane do zabiegów kosmetycznych. Zabiegi PRP były stosowane w medycynie ortopedycznej, stomatologii i chirurgii rekonstrukcyjnej od ponad 30 lat. Teraz zastosowania PRP zostało rozszerzane do użycia w przyspieszaniu gojenia się ran jak również w kosmetyce.

Zapraszamy na zabiegi już 7 i 14 listopada
Tel.: 511115555


Author Info

Magdalena Pankowska

No Comments

Comments are closed.