Klinka włosów Centrum trychologiczne

O Nas

Poznaj nasz zespół

Mamy dla Ciebie uspokajającą przestrzeń, aby zapewnić miłą atmosferę, a nasz przyjazny i bardzo doświadczeni zespół koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług.

W Wawer Clinic stosujemy najlepsze marki kosmetyczne i fryzjerskie. Sprawia to, że efekty wszystkich usług są najwyższej jakości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w kraju i za granicą. Właściwa technika, talent, pasję to elementy nakładające się na stałe zadowolenie naszych Klientów.

Specjaliści

Please specify image url

Magdalena Parzyszek

Trycholog / Szkoleniowiec Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Ponad 5 letnia praktyka w największych klinikach włosa w Polsce i w Europie.
Please specify image url

Karolina Pankowska

Asystent trychologa Asystent trychologa, specjalista z zakresu zabiegów trychologicznych. Doświadczenie oraz wiedza trychologiczna sprawiają, iż intensywne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
Please specify image url

Joanna Naspińska lekarz transfuzjolog

Specjalista z zakresu mezoterapii fibryną bogatopłytkową Lekarz ze specjalizacją transfuzjologia kliniczna. Wieloośrodkowa praktyka z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP w zabiegach medycyny estetycznej.

Powiedzieli o Nas

Bądźmy w kontakcie

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami

Phone : 5 1111 5555

Email : recepcja@wawerclinic.pl

Online Form : Fill out this form

Otwórz Chat
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Naciśnij przycisk Start, aby porozmawiać z naszym wsparciem :)

Start