Klinika urody Centrum trychologiczne

O Nas

Poznaj nasz zespół

Mamy dla Ciebie uspokajającą przestrzeń, aby zapewnić miłą atmosferę, a nasz przyjazny i bardzo doświadczeni zespół koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług.

W Wawer Clinic stosujemy najlepsze marki kosmetyczne i fryzjerskie. Sprawia to, że efekty wszystkich usług są najwyższej jakości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w kraju i za granicą. Właściwa technika, talent, pasję to elementy nakładające się na stałe zadowolenie naszych Klientów.

Specjaliści

Please specify image url

Magdalena Pankowska

Kosmetolog/Trycholog Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Ponad 5 letnia praktyka w największych klinikach włosa w Polsce i w Europie.
Please specify image url

Pola Leszczyńska

Wizażystka Międzynarodowa wizażystka dzieląca i przekazująca Klientkom swą wizję i pasję. Po to, abyś czuła się i wyglądała najlepiej.
Please specify image url

Karolina Pankowska

Asystent trychologa Asystent trychologa, specjalista z zakresu zabiegów trychologicznych. Zadba o właściwą kondycję Twojej skóry głowy i włosów. Asystent trychologa wyspecjalizowany w przeprowadzaniu takich zabiegów jak peeling skóry głowy, zabieg na łuszczycę, zabieg przeciwko łysieniu i wypadaniu włosów, regeneracja zniszczonych włosów oraz wiele innych. Doświadczenie oraz wiedza trychologiczna sprawiają, iż intensywne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
Please specify image url

Agnieszka Woźniak

Trycholog Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Studia medyczne o specjalności związanej z chorobami włosów i skóry głowy.
Please specify image url

Monika Gibniewska

Dietetyk Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonatka zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i sztuki kulinarnej. W swojej pracy stara łączyć się elementy medycyny zachodniej z medycyną tradycyjną. Dzięki wieloletnim eksperymentom w kuchni jest w stanie stworzyć dietę skuteczną, zdrową i przede wszystkim pyszną. Według niej idealny plan dietetyczny to taki, w którym pacjent nie czuje, że jest na diecie. Zaangażowana w akcje profilaktyki przeciwnowotworowej – była ekspertem dietetyki m.in. w projekcie „Nie po to kupiłam sukienkę, żeby umrzeć” fundacji Rak’n’Roll. Zawodowo – interesuje się szczególnie dietetyką onkologiczną, sportową oraz żywieniem w chorobach skóry. Swoją wiedze opiera na wielu zagranicznych publikacjach oraz aktualnych badaniach naukowych.
Please specify image url

Agata Błaszkiewicz

Trener Biznesu/Coach Trener Biznesu, Coach, której potencjał i wiedza psychologiczna przyczynia się do wzrostu zawodowej pomyślności. Ekspert uczący, jak świadomie żonglować współczynnikiem inteligencji emocjonalnej, który prowadzi do spełnienia i życiowej harmonii. W pracy wykorzystuje szeroką gamę wiedzy z zakresu asertywności i komunikacji. Znawczyni teorii osobowości oraz tematów związanych ze zjawiskiem stereotypizacji. Konsultant ds. rozwoju osobistego i obecności kobiet w biznesie. Autorka rewolucyjnych metod oraz systemów zarządzania zawodowym chaosem, sztuki efektywności w odzyskaniu spokoju umysłu, kreatywności i presji podejmowanych decyzji.

Powiedzieli o Nas

Bądźmy w kontakcie

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami

Phone : 5 1111 5555

Email : recepcja@wawerclinic.pl

Formularz online:Fill out this form